SÜTLÜOĞLU ŞAMPİYON ‘LARI UĞURLADI

Yazar: - 04 Mayıs 2012 Kategori: Haber
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2011–2012 Sezonu U 19 1. Amatör liginde Rize Şampiyonu olan Çaykurspor ve Ardeşenspor’un 1. Kademe müsabakaları grup merkezleri belli oldu. Bu müsabakalar için Çaykurspor’a kurada Ordu şehri, Ardeşenspor’a ise kurada Trabzon şehri grup merkezleri çıkmış oldu.

Rize Şampiyonu, Çaykursporu Kulübü takımı teknik sorumlu ve sporcularını 1. Kademe Müsabakaları için Ordu iline uğurlayan Çaykur Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı İmdat SÜTLÜOĞLU,” İki genç amatör takımımızın Rize U 19 liginde elde etmiş oldukları başarılardan dolayı kutluyorum. Bu önemli başarılarından dolayı tüm futbolcularımız ve antrenörlerini tebrik ediyorum. Rize’mizi gideceğiniz illerde ve karşılaşacağınız müsabakalarda en ahlakı ve en centilmence bir şekilde temsil edeceğinizden şüphem yoktur. Elde ettiğiniz bu bölgesel sportif başarılarınızdan gurur duymaktayız. Bu sezon U 19 liginde Şampiyon olan Çaykurspor Kulübümüzü ve Rize ikinci şampiyonu olan Ardeşenspor takımlarımızın Ordu ve Trabzon müsabakalarından başarılı sonuçlarla döneceklerine inanıyorum. Gecen hafta Erzurum ilinde yapılan minikler güreş müsabakalarında Çaykurspor minik güreşçilerimiz 4 madalya kazanarak ve yapmış oldukları güreş karşılaşmaları sonucunda 6 minik güreşçimizin gelecek ay Sivas ilinde yapılacak olan Türkiye minikler güreş şampiyonasına katılma finallerini elde etmiş bulunmaktadırlar. Bu başarılarından dolayı minik güreşçilerimizi tebrik ediyorum.”dedi.

Ordu ilinde  başlayacak olan karşılaşmalara Çaykurspor’un grubunda Trabzon Hızırbeyspor, Samsun’dan Atakum Belediye spor aynı grupta mücadele edecekler. Çaykurspor ilk maçına Samsun temsilcisi Atakum Belediye sporla karşılaşacak. Çaykurspor kafilesinin Genel Kaptanlığı Mahir Biberoğlu, takım Antrenörlüğünü ise Abdurrahman Serdar yürütmektedir.

Haber: Bayram Ali Kavalcı- ORDU

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın