HEMŞİRELERİN VOLEYBOL ŞÖLENİ

Yazar: - 07 Mayıs 2012 Kategori: Haber
Hemşirelerin veleybol şöleni

Hemşireler haftası nedeniyle Of’ta düzenlenen Hemşireler Arası Voleybol turnuvasında Yıldızlı Güven Hastanesi’nin hemşireleri şampiyon oldu.

Hemşireler haftası nedeniyle düzenlenen ve Trabzon’daki çeşitli sağlık kuruluşlarında görev yapan Hemşirelerin oluşturduğu 8 takımın katıldığı voleybol turnuvası Of’ta yapıldı.

Of Kaymakamlığı ve Of Belediye Başkanlığı’nın destekleriyle düzenlenen turnuvaya Of Devlet Hastanesi, Sürmene Devlet Hastanesi, Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi, KTÜ Sağlık Yüksek Okulu, Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi, Kadın Doğum Hastanesi, Yıldızlı Güven Hastanesi ve İl Ambulans Servisi Başkanlığı katıldı.

Yarıfinalde rakiplerine yenilen Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesi ile KTÜ Sağlık Yüksek Okulu arasında oynanan 3.lük maçını KTÜ Sağlık Yüksek Okulu kazanarak turnuvayı 3.bitirdi.

Final maçında ise B Grubundan gelen iki takım karşılaştı. Yıldızlı Güven Hastanesi ile İl Ambulans Servisi Başkanlığı arasında oynanan maçı 3-1 kazanan Yıldızlı Güven Hastanesi turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.

Of Kapalı Spor Salonu’nda oynanan final maçının ardından ödül töreni düzenlendi. 3.olan KTÜ Sağlık Yüksek Okulu’nun kupasını Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Abdikoğlu verirken, 2.olan İl Ambulans Servisi Başkanlığı’nın kupasını Of Devlet Hastanesi Başhekimi İdris Kurtuluş verdi. Turnuvanın şampiyonunun kupasını ise Of Kaymakamı Tuncay Sonel verdi. Sonel ayrıca turnuvada görev yapan hakemlere ve katılan tüm takımlara teşekkür belgesi takdim etti.

Organizasyona verdiği destek nedeniyle Kaymakam Sonel’e teşekkür eden hemşireler, “Sayın Kaymakamımıza ve Sayın Belediye Başkanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizim için anlamlı bir hafta olan Hemşireler Haftasında bizleri burada kusursuz bir şekilde ağırladılar. Bizler için de güzel bir tanışma ve kaynaşma oldu. Bize ev sahipliği yapan Of’ta görev yapan hemşire arkadaşlarımıza da teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın