ADANALI SPORCULAR SONEL’İN MİSAFİRİ OLDU

Yazar: - 11 Mayıs 2012 Kategori: Haber
DSC_2608

Masa Tenisi Türkiye şampiyonasında küçük kızlarda birinci olan Adana Gazi İlköğretim Okulu sporcuları ve teknik heyeti  Of Kaymakamı Tuncay Sonel’in misafiri oldu.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 5-7 Mayıs 2012 tarihinde okullar arası küçükler masa tenisi Türkiye şampiyonası finalleri Rize’de yapıldı. Adana Gazi İlköğretim Okulu kızlarda tüm rakiplerini yenerek Türkiye şampiyonu olduğu müsabakaların ardından Adanalı olan Of Kaymakamı Tuncay Sonel, sporcu ve teknik kadroyu Of’ta ağırladı.

Gördükleri yakın ilgiden dolayı Kaymakam Sonel’e teşekkür eden minik sporcular ve teknik kadro, Karadeniz’de olmaktan çok büyük bir keyif aldık. Çayın nasıl yapıldığını öğrendik. İnşallah ileride fırsat olursa yine gelmeyi çok istediklerini söylediler.

Bir Adanalı olarak hemşerilerimi Of’ta ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Kaymakam Sonel, masa tenisinde birinci olan minik yavrularımızı ve teknik ekibi canı gönülden kutluyorum. İnşallah onları ilerde Milli takım düzeyinde seyretme fırsatı bulacağız diyerek kendilerine bundan sonraki turnuvalarda başarılar diledi.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın