Vali Kızılcık Yardım Kermesi’nde

Yazar: - 11 Mayıs 2012 Kategori: Haber
IMG_5721

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, yardım amacıyla Fatih Vakfı tarafından düzenlenen kermese katıldı. Kız Sanat Okulu Bahçesi’nde gerçekleştirilen kermese Vali Kızılcık’ın yanı sıra Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Kermesin açılışında konuşan Vali Kızılcık, bu tür yardım organizasyonlarının önemine işaret ederek, “Çok önemli bir etkinliği hep beraber gerçekleştirmekteyiz. Bu etkinliği gerçekleştiren Fatih Vakfına teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Zira uğraştıkları alan gençlerimizin eğitimi olması nedeniyle oldukça önemli. Onların eğitimini ne kadar sağlam gerçekleştirirsek geleceğimiz o kadar sağlam olur. Geleceğimizi inşa edebilmemiz için geçmişini çok iyi bilmemiz lazım. Bu tür organizasyonların artması dileğiyle kermesin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kermesin kurdelesini Vali Kızılcık’ın yanı sıra beraberindeki heyet yaptı. Açılışın ardından Vali Kızılcık ve beraberindekiler kermesin açılışını yaptı.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın