BURASI İSTANBUL E5

Yazar: - 15 Mayıs 2012 Kategori: Haber
Burası istanbul

İSTANBUL-Güzel yurdumuzda bir cok ilginç manzaralarla bir coğumuz karşılaşmış olmuşuzdur mutla ka ama bu fotoğraftaki gurbetti vatandaş Türkiyenin kalbi İstanbulda E5 üzerinde seyir halinde leptopunu araçla seyir halindeyken kullanarak adeta pess doğrusu dedirtti bizlere.

E5 üzeri Merter bölgesinde aracımızla ilerlerken öndeki aracta bir tuhaflık hissettik ve dikkatlice bakarak gurbetci şöför mahalline monte ettirdiği leptop bilgisaraını aracın hareket halinde kullanması dikkatimizi cekti ve bunudamı görecektin dedirterek görevimiz gereği bizde bu enteresan anı fotoğraf makinamızın objektifine basarak o anları kayıta aldık. Trafikle ilerleyen aracı uzun bir süre takip ettik ve gurbetci şöför ün hiç bir şey yokmuş gibi aracın trafikte olmasına rağmen bir internet cafedeymiş gibi rahat tavırları ile adeta kazalara meyil verirken bu tür hareketlerin tehlikeli kazalara neden olabileceğinide unutmamak gerekiyor.

Bu haberimizden sonra umarım emniyet yetkilileri bu konularda daha duyarlı davranarak bu tür eylemlerin artmasını engelliyerek doğabilecek kazalarda engellenmiş olur.

HABER FOTO-SADULLAH DERVİŞOĞLU

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın