SÜTLÜOĞLU TAKIMINI SİVAS’A UĞURLADI

Yazar: - 16 Mayıs 2012 Kategori: Haber
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2011–2012 Sezonu U19 Türkiye Şampiyonası ikinci kademe statüsü müsabakaları 16–19 Mayıs tarihlerinde Sivas’ta başlıyor. Geçen hafta Ordu İlinde gerçekleşen U19 2.Kademe müsabakalarında Karadeniz Bölgesi Şampiyonu olan Çaykurspor bu seferde 1.Kademe müsabakalarında grup birincisi olan ve ilk 24 giren takımın katılımı ile yapılacak olan U19 Türkiye Şampiyonası 2.Kademe statüsü müsabakaları için Sivas iline hareket etti.

Çaykur Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı İmdat SÜTLÜOĞLU beraberinde Genel Müdür Yardımcıları ile birlikte Sivas’a uğurlanan Genel Müdür SÜTLÜOĞLU, ”Rize ve ardından Ordu ilinde gerçekleşen 1.Kademe müsabakalarında Ordu şampiyonu olan takımımızın başarılı teknik heyeti ve sporcuları, bu seferde Türkiye Futbol Federasyonu tarafından belirlenen Sivas grup merkezinde Erzurum, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Ordu illerinden oluşan rakip takımları karşısında aynı başarıyı sürdüreceğinize inanıyorum. Sivas’tan da Rize’mize şampiyon olarak dönmenizi canı gönülden diyorum. Hepinizi tekrar tekrar tebrik ediyorum. Hayırlı yolculuklar ve başarılı sonuçlar elde ederek dönmenizi Allah’tan niyaz ediyorum.”dedi.

Sivas’ta bugün başlayacak olan ikinci kademe müsabakaları 6’şar takımlı 4 grupta tek devreli lig ve puan usulüne göre oynanacaktır. Bu final müsabakaları sonucunda, ikinci kademe grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla eleme usulü yapılacaktır. 25 kişilik sporcu, idareci ve teknik heyetle Sivas’a giden Çaykurspor takımını Çaykur Genel Müdürlüğü binası önünden Genel Müdür Sütlüoğlu,  Genel Müdür Yardımcıları,  Çaykur Daire Başkanları, Rize Futbol Temsilcisi Bilal Karafazlı ve Rize Belediyespor Kulübü Koordinatörü İdris Ocak uğurladılar. Bugün başlayacak olan müsabakaların kura çekiminde Çaykurspor’un ilk rakibi Erzurum Yakutiye Belediyespor’la karşı karşıya gelecek.

Haber: Bayram Ali Kavalcı- SİVAS

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın