ÇAYKURSPOR’DAN GÜMÜŞHANE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

Yazar: - 18 Mayıs 2012 Kategori: Haber
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Çaykurspor Kulübü U 19 kafilesi takım, yönetici ve Antrenörü Rize ve Ordu’da elde etmiş oldukları başarının ardından, bu seferde Türkiye Şampiyonası 2. Kademe statüsü maç karşılaşmaları için Sivas’a giderken, bir ay önce Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğünden, Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Hızır AKTAŞ’ı Gümüşhane’de ziyaret ettiler.

Çaykurspor kafilesine Gümüşhane Ticaret Meslek Lisesinde bir yemek veren, Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş; Çaykurspor Kulübümüz yıllardır Rize’mizi ve bölgemizde profesyonel dalda güreş, judo,  rafting, kano ve amatörlerde ise futbolda bir çok gruplarda yurt içi ve yurt dışında önemli başarılar elde edene ve de bu önemli spor branşlarında altyapıdan yüzlerce sporcu yetiştiren şehrimizin önemli bir spor kulübüdür. Her zaman başarılarıyla gururlandığımız Çaykurspor U19 futbol atkımı ve idarecilerini Sivas’ta ki, 2. kademe şampiyonası maçlarına giderken Gümüşhane’de ağırlamaktan ve onlara yemek ikramında bulunmaktan sevinç duydum. Sportif başarılar ve sportif çalışmalar gençlerimizin bedenen ve ruhen sağlıklı yetişmeleri için çok önemli faaliyetlerdir. Bizlerde Milli Eğitim olarak Gümüşhane’mizde okullara arası müsabakalarda ilimizi ülkemiz genelinde en iyi şekilde tanıtmak ve başarılı sonuçlara elde etmek için çalışacağız. Çaykurspor kafilemize Sivas da ki, müsabakalarda başarılı olmalarını diliyorum. Bu başarılarından dolayı Çaykur Genel Müdürümüz İmdat Sütlüoğlu ve yönetimini tebrik ediyorum.”dedi.

Gümüşhane Milli Eğitim İl Müdürü Hızır Aktaş’ı ziyarete Çaykurspor Kulübü Genel Kaptanı Mahir Biberoğlu, Kulüp Müdürü B. Ali Kavalcı ve Antrenör Abdurraham Serdar ile diğer görevli ve sporcular katıldılar. Kulüp Müdürü Kavalcı, 25 kişilik spor kafilesine Gümüşhane Ticaret Meslek Lisesinde yemek veren İl Müdürü Aktaş başta olmak üzere göstermiş oldukları örnek misafirlikten dolayı Okul Müdürü ve öğretmenleriyle mutfak personeline teşekkür ederek, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlunun selam ve tebriklerini ilettiler. Öte yandan bugün Sivas’ta oynanan 2. kademe müsabıklarının ilk karşılaşmasında Çaykurspor, rakibi Erzurum Yakutiyespora 3–0 mağlup oldu. Çaykurspor’lu Mesut ve Tugay kırmızı kart görerek oyun dişi kaldığı maçta hakem Erzurum Yakutiyespor’a 1 penaltıda vererek Çaykursporlu ve Sivaslı futbol severlerin tepkisiyle karşılaştı. Çaykurspor yarın aynı sahada bu sefer’de Diyarbakır Özel İdare Sporla karşı karşıya gelecek.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın