28 Şubatlı öğrencilerden Başkan Saral’dan park istedi

Yazar: - 23 Mayıs 2012 Kategori: Haber
28 Şubat İÖO'dan başkan Saral'a ziyaret

 

Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı ziyaret eden Of Merkez 28 Şubat İlköğretim Okulu4 Csınıfı öğrencileri, başkandan sinema salonu ve park istediler.

 

Of Merkez İrfanlı Mahallesi’nde eğitim veren 28 Şubat İlköğretim Okulu4 Csınıfı öğrencileri, Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Başkan Saral’la sohbet eden öğrenciler, başkana terleten sorular sormayı ve isteklerini iletmeyi de ihmal etmediler.

Başkandan Sinema Salonu isteyen öğrenciler, Sahilde Çocukların oyun oynayabileceği alanlar, hayvanat bahçesi,  yapmasını istediler.

Parkların ve yeşil alanların arttırılmasını da isteyen öğrenciler, Of’ta bir müze neden olmadığını sordular ve Başkan Saral’dan Of’a bir müze yapmasını istediler.

Öğrencilerin ziyaretleri nedeniyle mutlu olduğunu belirten Başkan Saral, “Keşke tüm istekler böyle olsa biz de seve seve yapsak. Çocuklarımız bizlerin geleceği. Onların geleceği için çalışıyoruz. Sevgili öğrencilerimiz istek ve taleplerini arz ettiler. Bizler de elimizdeki imkanlar çerçevesinde onların bu haklı isteklerini yerine getirmeye gayret edeceğiz. Okul bahçemizin çiçeklenmesi ve oturma bankalarının yerleştirilmesi için hemen talimatımızı verdik. Sahilimize tüm çocuklarımızın faydalanabileceği güzel bir oyun masal parkı oluşturmak için çalışmalarımızı zaten başlatmıştık. İnşallah kısa bir sürede bu parkımızı da yaparak çocuklarımızın isteklerini yerine getirmiş olacağız” diye konuştu.

 

Öğrencilere meyve suyu ve çikolata ikram eden Başkan Saral, öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın