Vali Kızılcık Üniversiteli Gençlerle

Yazar: - 25 Mayıs 2012 Kategori: Haber
Vali Kızılcık Üniversiteli Gençlerle

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün kurumlarında yetişip Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin çeşitli bölümlerinde eğitim gören öğrenciler ile bir araya geldi.

Yemeğe Vali Kızılcık’ın yanı sıra İl Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Selim Çelenk, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Salih Özkan ve öğrenciler katıldı.

Vali Kızılcık, gençlerin iyi bir eğitim alarak topluma yararlı bireyler olmalarına büyük önem verdiklerini kaydetti. Final sınavlarına hazırlanan gençlerin morallerinin yüksek tutulması adına bu programı hazırladıklarını kaydeden Vali Kızılcık, “Öğrencilerimizin final sınavları öncesinde morallerini yüksek tutmak, özgüvenlerine katkı sağlamak ve onların geleceğe hazırlanmalarında vizyoner bakış açılarını cesaretlendirmek amacıyla bu sohbet yemeğini gerçekleştirdik. Gençlerimizin görüşlerine son derece önem veriyoruz. Onların başarıları bizi gururlandırıyor. Devletimizin gençlerimize sunduğu imkanları en güzel şekilde kullanarak eğitimlerini gören gençlerimizden beklentilerimiz son derece yüksek. Gençlerimiz hedeflerini asla küçük tutmamalı” dedi.

Gençlerde, Vali Kızılcık’a yemek nedeniyle teşekkür ederek, “Bizi unutmadığınızı görmekten son derece mutlu olduk. Sayın Valimizin yanımızda olması ve cesaret vermesi bizleri mutlu etti. Devletimizin bize sağladığı iyi imkanlar ile bizde gereken başarıyı elde edeceğiz” şeklinde konuştular.

Yemeğin ardından Vali Kızılcık tarafından gençlere çeşitli hediyeler verildi.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın