KÖYDES TOPLANTISI YAPILDI

Yazar: - 28 Mayıs 2012 Kategori: Haber
DSC_29551

Of İlçesi ve Köylerine Hizmet Götürme Birliği’nin Mayıs ayı Olağan kongresi İl Genel Meclisi üyeleri ve Köy Muhtarlarının katılımıyla Kaymakam Tuncay Sonel başkanlığında Of Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Divan Kurulunun oluşturulmasının ardından Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin 2011 yılı kesin bütçesinin görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Daha sonra Birlik yönetim kurulu seçimi yapıldı. Kapalı zarf usulü yapılan seçim sonrası bir yıl süreyle görev yapacak olan İl Genel Meclis Üyelerinden Dursun Yüksel ve Halim KAYA ile Muhtarlardan Birlik köyü Muhtarı Bilal DURMUŞ ve Tavşanlı Köyü Muhtarı Mehmet İBRAHİMOĞLU Encümenliği seçildiler.

Birlik Encümenliğine yeni seçilen üyeleri kutlayan Of Kaymakamı Tuncay Sonel, KÖYDES projesi kapsamında ilçede çok güzel çalışmalar yaptıklarını belirterek, Of’ta göreve başladığımdan bu güne kadar ekip ruhu içerisinde göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı İl Genel Meclisi üyelerimize ve Muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum dedi.

Toplantı sonrası Kaymakam Tuncay Sonel tarafından İl Genel Meclisi Üyelerine ve Muhtarlara Ali Usta Sahil tesislerinde bir yemek verildi.

www.of.gov.tr

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın