MİNİKLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Yazar: - 31 Mayıs 2012 Kategori: Haber
DSC_3791

Of’ta Okul Öncesi Eğitim şenlikleri kapsamında minikler bayramlarını coşku içerisinde kutladı.

Of İlçe stadında gerçekleşen kutlama töreninde minikler sergiledikleri oyunlarıyla ailelerinden büyük alkış aldılar. Coşku içerisinde geçen etkinlikler kapsamında okulların ana sınıflarından seçilen öğrenciler öğretmenleri eşliğinde Of Kaymakamı Tuncay Sonel ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gündüz’ü makamında ziyaret ettiler.

Okul öncesi eğitime vermiş olduğu katkılardan dolayı kendisine çiçek veren Of Anaokulu   öğrencilerine teşekkür eden Kaymakam Sonel, Geleceğimiz olan minik yavrularımızı hayata hazırlamak bizlerin en önemli görevi. İleride başarılı birer birey olmaları, Ülkesi ve Milleti için başarılı işler yapabilmeleri için iyi bir eğitim almaları şart. Bunun da ilk basamağı okul öncesi eğitim. Bunun için tüm Of halkı olarak duyarlı olacağız ve %93 olan okul öncesi eğitim oranını %100 çıkarmaya çalışacağız dedi. Ziyarette miniklerle bol bol sohbet eden Kaymakam Sonel, ziyaretin anısına çocuklara hediye taktim etti.

İlçe stadında ki şenlik öncesi Of Anaokulu öğrencilerinin bir yıl boyunca yaptığı çalışmaların sergilendiği sergi Of Kaymakamı Tuncay Sonel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gündüz ve Şube Müdürü İdris Kabahasanoğlu’nun katılımıyla açıldı.

İlçe stadında ki programa miniklerin aileleri ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Of anaokulu tarafından getirilen Palyaco eşliğinde minikler ve aileleri eğlenceli dakikalar geçirdiler. İlçede bulunan Ana okullarının öğrencilerinin çeşitli gösteriler düzenlediği program sonunda Of Kaymakamı Tuncay Sonel tarafından İlçede bulunan tüm Anasınıfı öğrencilerine oyuncak hediye edildi.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın