ENSAR VAKFI TÜRKİYE ŞUBELER TOPLANTISI RİZE’DE SONA ERDİ

Yazar: - 06 Haziran 2012 Kategori: Haber
ENSAR VAKFI TÜRKİYE ŞUBELER TOPLANTISI RİZE’DE SONA ERDİ

Genel Merkezi İstanbul’da bulunan Ensar Vakfının bu yılkı şubeler istişare toplantısı Rize de gerçekleşti. Genel Merkez yöneticiler ve Türkiye genelindeki 50 Şube başkanı ve çok sayıda ki yönetim kurulu üyelerin, Rize Ensar Vakfı Şube Başkanı Fetullah ŞEN ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandılar.

Her yıl Türkiye’nin farklı bir şehrinde gerçekleştirilen şubeler istişare toplantısı için Rize’ye gelen Ensar Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Av. İsmail Cenk Dilberoğlu, Ensar Vakfı Kurucusu ve Disiplin Kurulu Başkanı Ak Parti İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklı, Ensar Vakfı Rize Eski Şube Başkanı Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ve Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader başkanlığında ki, genel merkez yöneticileri ve Türkiye genelinde hizmet veren 50 şube başkanı ile birlikte mevcut şubelerin çok sayıda yönetim kurulu üyelerinin katıldığı, Rize istişare toplantılarının son gününde, Rize Belediyesine ait vapurla Rize’yi denizden seyir gezisi ve Ayder yaylasına yapılan toplu gezilerinin ardından sona erdi.

Rize Yusuf Karali Diyanet Eğitim Merkezi konferans salonunda Kur’an tilavetiyle başlayan toplantının ikinci gününde, Türkiye genelinde mevcut şubeler arasında hizmet faaliyetlerinde birincilik elde eden, Rize Şube Başkanı Fetullah ŞEN’e genel merkez tarafından başarı ödülü taktım edildi. Toplantıları ardından ikinci gün Rize’de eğitim ve öğretim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere, yardım ve katkı sağlamak için kurulan Ensar Vakfı İktisadı Teşekkülü mağazası düzenlen bir törenle hizmete açıldı. Açılış Ak Parti İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklı, Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Ensar Vakfı Mütevelli heyet Başkanı Av. İ.Cenk Dilberoğlu, Vakıf Genel Müdürü Hüseyin Kader,  Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, Rize İl Müftüsü Yusuf Doğan, Ensar Vakfı Kurucusu Rize Recep Tayyip Erdoğan İlahiyat Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Kemal Sandıkçı, Rize Yusuf Karali Diyanet Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Bilgin ve Ensar Vakfi toplantıları için Rize’ye gelen Ensar Vakfı Şube başkanlarıyla birlikte çok sayıda Rizeli hayırsever vatandaşlar katıldılar.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

 

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın