OF’TA STRESSİZ GENÇLİK

Yazar: - 06 Haziran 2012 Kategori: Haber
OF'TA STRESSİZ GENÇLİK

                                 OF’TA STRESSİZ GENÇLİK

Of Kaymakamlığı tarafından hizmete sokulan “Çok Amaçlı Stres Salonu” ile Oflu gençler hem gönüllerince eğleniyorlar hem de streslerini atıyorlar.

Gerçekleştirdiği Sosyal Hizmet Projeleri  ile her kesimin takdirini toplayan Of Kaymakamı Tuncay Sonel, geleceğin Türkiye’sinde çok önemli yer tutan gençlerin sorunlarına el atarak, boş  vakitlerini  uygunsuz mekanlarda geçirmelerini önlemek ve streslerini atmalarını sağlamak amacıyla çok amaçlı stres salonunu hizmete soktu.

Salonda gençlerle bir araya gelen Of Kaymakamı Tuncay Sonel, Of Belediye Başkanı Murat Saral ve Of Müftüsü Mehmet Genç,  Karaoke’de hep  birlikte  oy Trabzon şarkısını söyleyip, Bilardo oynadılar ve duvara bize her yerOf yazısı yazarak şekiller çizdiler. Gençliğin böyle mekanlara ihtiyacı olduğunu söyleyen Of Belediye Başkanı Murat Saral, Biz de ara ara buraya gelip stresimizi atacağız dedi.

Gençlerimiz, Çocuklarımız, Öğrencilerimiz başımızın taçları olduğunu belirten Of Kaymakamı Tuncay Sonel, Onlar için ne yapsak azdık. Bizler istedik ki bu yavrularımız boş zamanlarını internet kafelerde, uygunsuz yerlerde geçirmesinler. Gelsinler burada streslerini atsınlar. Ayrıca dışarda hoş olmayan  duvar yazılarını görüyoruz, istedik ki gençlerimiz okul duvarlarına, apartmanlara yazı yazmasınlar. Burada istedikleri gibi duvara yazılarını yazsınlar. Salon herkese açık, isteyenin gönlünce gelip stresini atabileceği ve  vaktini hoşça  geçirebileceği bir yer dedi.

Karaoke, Satranç, Bilardo, Pinpon, Dart, Kum Torbası, Gazete Köşesi ve Duvar Yazısı bölümü bulunan çok amaçlı stres salonundan duydukları memnuniyeti dile getiren gençler, başta Kaymakam abimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Gerçekten bizler için çok iyi oldu. Boş zamanlarımızı nerede geçireceğiz diye düşünmeyeceğiz. Sokaklara artık yazı yazmayacaklarını belirten gençler, gönlümüz istediği gibi burada yazı yazabiliriz.  Karaoke’yi  ilk kez bu salonda  gördüklerini ve gazete köşesiyle günlük olayları takip etme fırsatını da bulduklarını söylediler.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın