Ak Parti Kadın Kolların’dan Kermes

Yazar: - 14 Haziran 2012 Kategori: Haber
of ilçe kasın kollarından kermes

Ak Parti’li bayan üyeler tarafından hazırlanan ev yemekleri’nin satışa sunulduğu,Ofluların yoğun ilgi gösterdiği kermesin açılışını Of İ lçe Ak Parti Başkanı Hakan Terzioğlu yaptı.

Dünyanın en büyük sivil toplum örgütü’nün Ak Parti örgütü olduğunu söyleyen Of İlçe Ak Parti kadın kolları Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu, ‘’Yapmış olduğumuz bu girişim neticesinde hem sosyal bir aktivite oluyor hemde ekonomik anlamda bir takım eksiklikleri giderme anlamında katkı sağlayan bir girdi sağlanıyor.Toplum yararına olan bu gibi kermeslerde kişisel veya şahsi bir menfaat yoktur,sadece var olan bir kurumun destekleme amacıyla kermes düzenlenmiştir.Bu işte katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz’’dedi.

Hayırsever ev hanımlarının yaptıkları ürünlerin satıldığı kermeste, pasta, börek, gözleme ve birbirinden lezzetli yemekler yer aldı. Kermese katılan vatandaşlar, ev yemekleri ve tatlı çeşitlerinden yiyerek yoksul ailelere katkı sağladı. Birbirinden güzel yemek ve tatlı çeşitlerinin satışa sunulduğu kermes vatandaşlardan ilgi gördü.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın