FAKÜLTE ÖĞRENCİLERİYLE AKŞAM YEMEĞİ

Yazar: - 20 Ekim 2012 Kategori: Haber
DSC_7685

Of Kaymakamı Eren Arslan, Belediye Başkanı Murat Saral ve Emniyet Müdürü Taner Ulutaş,  Kredi Yurtlar Kurumu Of Öğrenci Yurdunu ziyaret ederek öğrencilerle akşam yemeği yediler.

Geçen yıl ilk öğrencilerini alan Yurt binasında öğrencilerle sohbet eden ve sorunlarını dinleyen of Kaymakamı Eren Arslan, “siz burada hem öğrencisiniz hem de birer misafirsiniz. Mezun olup iş hayatına başladığınızda sizler Of’un birer temsilcisi gibi olacaksınız. Hem bu amaçla sizlerle muhabbet etmek, hem de yeni eğitim öğretim yılının başlaması ve benimde Of’a yeni atanmam dolayısıyla sizlerle tanışmak istedim. Of’ta yaşayan tüm vatandaşlara olduğu gibi sizlere de kapımız her zaman açık. Derdinizde sıkıntılarınızda, Belediyemize olsun bizlere olsun gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz. Burada amacımız sizlerin mutlu huzurlu bir eğitim alarak, ilerde vatana millete faydalı örnek birer insan olarak yetişmenizdir” dedi.

Öğrencilerin bizlere ailelerinin emaneti olduklarını belirten Of Belediye Başkanı Murat Saral, “çocuklarımızın eğitim ve öğretimlerini tamamlaması için bizler elimizden ne gelirse yapmaya hazırız. Devletimiz tarafından  yapılan yatırımlarla yurtlarımız çok güzel konumlara getirildi. Allah Devletimize ve milletimize zeval vermesin” dedi

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren öğrenciler, “Of’un ileri gelenleri Sağ olsunlar bizlerle yakından ilgileniyorlar. Her yerin olduğu gibi bizimde ufak tefek sorunlarımız oluyor ama çözülmeyecek sorunlar değil. Yurt binamız çok güzel. Her öğrenciye nasip olmaz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dediler.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın