Of Kadın Kollarından Örnek Proje

Yazar: - 02 Şubat 2013 Kategori: Haber
1

Ak Parti Of İlçe Kadın Koları ‘Giymiyorsan giydir ‘ sloganıyla başlattığı projesi kapsamında toplanan giysilerle oluşturulan mağazanın açılışını yaptı.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu, giyilmeyen ihtiyaç fazlası bayan,erkek,çocuk giyim eşyaları ile ayakkabı ve kıyafetlerini ihtiyaç sahiplerine vermek amacıyla böyle bir kampanya başlattıklarını ifade ederek, ”Çevremizde ihtiyaç sahibi insanlar bulunmaktadır. Maddi imkansızlıklar yüzünden bu tür ihtiyaçlarını karşılayamayan vatandaşlarımıza yardımcı olmayı amaçladık. Hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla bu mağazayı açtık. Hayırseverlerden topladığımız malzemeleri ilçemizde tesbit edilen ihtiyaç sahibi ailelere teslim edeceğız” dedi.

Giymiyorsan giydir projesi yapılan törenle hayata geçirildi. Mağazanın açılışına Ak Parti Trabzon milletvekili Safiye Seymenoğlu, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Ak Parti Of ilçe Başkanı Hakan Terzioğlu,İl Genel Meclis Üyeleri Halim Kaya,Dursun Yüksel, Ak Parti Of ilçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu ve İlçe Kadın Koları Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın