Ofgiad Yönetim Kurulu Basınla Bir araya Geldi

Yazar: - 30 Nisan 2013 Kategori: Haber
ofgiad1

Of Girişimci İş Adamları Derneği (Ofgiad) yönetim Kurulu Ali İhsan Ulusoy, İsmail Özcan, Cengiz Bulut, Ömer Köse, Mehmet Bektaş, Osman Eminoğlu, Tuncay Akyıldız ve üyeler Mehmet Öztürk, Tuncay Velioğlu, Erol Bilgin, Haydar sarıali, Süleyman Çakıroğlu, Ofgiad’ta düzenlenen yemekte Of Basınıyla bir araya geldi.

Yemeğin ardından yapılan basın mensuplarının sorularını cevaplayan kurucu başkan Ali İhsan Ulusoy, derneği kurmalarındaki amacın ilçenin ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan kalkınmasına katkıda bulunmak olduğunu söyledi.

Of’u her yönü ile gelişmesi için çaba harcayacaklarını ifade eden Ulusoy,” başta, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları ile istişare ederek katkıda bulunabilecek tüm potansiyelleri değerlendireceğiz. Sivil toplum kuruluşlarının öneminin arttığı günümüzde biz çok gecikmiş bir hizmetin öncülüğünü üstlendik. Eminim ki, Of’umuz çok ilerilere taşıyacak birçok projeye derneğimiz imzasını atacaktır” dedi.

Yemeğe Of Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Kuzey Anadolu Gazetesi İmtiyaz sahibi Ömer Lütfü Saral, Of Havadis Genel Yayın Yönetmeni Yüksel Yaşar, Canlı Of Gazetesi İmtiyaz sahibi Serkan Kul, Of’un Nabzı Gazetesinden İmdat Osmanoğlu, gazeteciler Şefik Üstündağ ve İzzet Keleş katıldı.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın