Köylerin yaşam kalitesi sosyal tesislerle arttırılıyor

Yazar: - 09 Mayıs 2013 Kategori: Haber
DSC_9473

Köylerde yaşayan gençlerin sosyal hayatlarına katkı sağlamak  amacıyla İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından Kavakpınar Köyüne halı saha ve sosyal tesis yapımına başlandı.

Kavakpınar Köyü Muhtarlığı ve Vatandaşların talepleri doğrultusunda Of Kaymakamlığı tarafından başlatılan çalışmalar sonucunda halı saha ve sosyal tesis yapımına karar verilen inşaattı ziyaret eden ve İlçe  Müdürü Oktay Abdikoğlu’ndan bilgiler alan Of Kaymakamı Eren Arslan: “Köylerde ki gençlerimizin spor yapmaları ve sosyalleşmeleri amacıyla gerçekleştirilen bu projede emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Gençlerimizin boş zamanlarını değerlendirmek adına  bu tür sosyal tesislere gelerek hem sağlıklı kalacaklar hem de fiziksel aktivitede bulunmuş olacaklar” dedi.

Köylerde ki yaşam kalitesini arttırmak ve sosyal hayata katkıda bulunmak amacıyla İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen projeler kapsamında yapımına başlanan halı saha 215 m2 alan üzerine kurulmakta olup 135 bin TL mal olacaktır. Tesisin 100 günde bitirilmesi planlanmaktadır.

 

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın