ÖRNEK ÖĞRENCİLER

Yazar: - 09 Mayıs 2013 Kategori: Haber
DSC_9439

Trabzon Özel Gülbaharhatun Eğitim Kurumları tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Fen-Matya sınavında hem bireysel, hem de genel ortalamada en başarılı okul olan Of Mikdat Sarıalioğlu Ortaokulu öğrencileri, Of Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret ettiler.

Trabzon merkez ve ilçelerdeki 102 farklı ilkokul ve ortaokuldan toplam 650 öğrenci katıldığı sınavda öğrencilere 40′ı fen ve 40′ı matematik olmak üzere toplam 80 soru soruldu.

Çocuklarımızı hem bilgi anlamında hem manevi ve sosyal anlamda ileride örnek birer vatandaş olarak yetişmelerini amaç edindiklerini belirten Of Kaymakamı Eren Arslan: “Çocuklarımızın böylesine güzel başarıları bizleri gururlandırıyor. Bu başarıların sadece yerelde sınırlı kalmaması lazım. Uluslar arası yarışmalarda dereceye girmek için çalışmalıyız. Tıpkı Karate takımımızın yakaladığı başarılar gibi.Ben buradan bu başarıda emeği olan başta çocuklarımızın aileleri olmak üzere, Okul idaresini, öğretmenlerini ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Ziyarete Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Mikdat Sarıalioğlu Ortaokulu Müdürü Koray Uçar, Matematik Öğretmeni Zeynel Bilgin’de eşlik etti.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın