SÜTLÜOĞLU MİNİK GÜREŞCİLERİNİ ELAZIĞ’A UĞURLADI

Yazar: - 09 Mayıs 2013 Kategori: Haber
IMG_8318

Türkiye Güreş Federasyonunun 2013 yılı faaliyet programında yer alan 12-13 Yaş Minikler Greko-Romen güreş müsabakaları 10-12 Mayıs 2013 tarihleri arasında Elazığ İlinde başlıyor.

Çaykur Genel Müdürlüğü, Çaykurspor Kulübü Derneğinin Güreş Tesislerinde yetişen onlarca Minik güreşlilerden Rize seçmelerinde dereceye giren 14 minik güreşçi, Çaykurspor Kulübü Müdürlülüğü önünden, Çaykur Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Sütlüoğlu Elazığ’da yapılacak olan grup müsabakalarına katılma başarısını elde eden minik gürecilerini tek tek tebrik ederek ve alınlarından öperek,  Elazığ iline uğurladı.

Kendileriyle birebir tanışarak isimlerini öğrenen ve bu yarışma için kendilerini uğurlamaya gelen minik güreşçiler, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’na teşekkür ederek, inşallah Elazığ’dan kendisine başta altın olmak üzere inşallah çok sayıda madalya kazandıracaklarını ifade ettiler. Çaykursporlu 14 minik güreşçi ve Antrenörleri Fahri Güzel ile Mustafa Yılmaz’ı, Elazığ müsabakalarına uğurlamaya Genel Müdürü Sütlüoğlu ile birlikte Yardımcıları Süleyman Pınarbaş, Dr. Turgay Turna ve Kulüp Yöneticileri eşlik ettiler.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

 

 

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın