Başkan Saral’dan fabrika müdürlerine ziyaret

Yazar: - 17 Mayıs 2013 Kategori: Haber
2

Of Belediye Başkanı Murat Saral, Of’ta göreve yeni başlayan Çay Fabrikası Müdürlerini ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Çaykur Genel Müdürlüğü tarafından kısa bir süre yapılan tayinler sonucunda Of’un Bölümlü, Eskipazar ve Karaca Çay Fabrikalarının müdürleri değişmişti. Atamalarla Bölümlü Fabrikasına A.Ersin Öztürk, Eskipazar’a Mehmet Boşluk ve Karaca’ya da Bülent Resioğlu atanmıştı.

Yeni görevlerine başlayan müdürleri ziyaret eden Başkan Saral, müdürlere yeni görevlerinde başarılar diledi. Müdürlerden fabrikalar ve yaş çay üretimi hakkında bilgiler alan Saral, “Müdürlerimize hayırlı olsun dileklerimizi iletmek üzere kendilerini ziyaret ettik. Yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Yaş çay sezonumuz da başladı. Bu yıl ilk defa uygulamaya konan Randevulu Sistemle vatandaşlarımızın daha rahat çay sattığını öğrendik. İnşallah üreticilerimizin sıkıntı çekmeden ürünlerini rahat rahat satacaklar. Müdürlerimize, tüm çalışanlarımıza ve çay üreticilerimize kazasız belasız ve bol kazançlı bir sezon diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretleri nedeniyle mutlu olduklarını belirten Müdürler, Başkan Saral’a teşekkür ettiler.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın