Hanife ve Mürsel Çifti kıyılan nikahla hayatlarını birleştirdi

Yazar: - 10 Haziran 2013 Kategori: Haber
Hanife Ve Mürsel Çifti

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal ve eşi Gülten Baykal’ın kızı Hanife ile Sami-Günay çiftinin oğlu Mürsel Şahin kıyılan nikahla hayatını birleştirdi.

Zorlu Grand Otel’de yapılan nikah törenine Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık’ın yanı sıra Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, gelinin babası KTÜ Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal, AK Parti Trabzon eski milletvekili Kemalettin Göktaş, üniversiteden akademisyenler ve çok sayıda davetli katıldı.

Çiftin nikahını Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu kıyarken, Vali Kızılcık, eski milletvekili Göktaş ve Prof. Dr. Melih Kutlu da nikah şahidi oldular.

Şahitlerin huzurunda bir ömür için atılan imzaların ardından Vali Kızılcık, evlilik cüzdanını geline takdim ederken, Kemalettin Göktaş da, çifte Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Vali Kızılcık, “Hanife hanım ile Mürsel beyin en mutlu günlerinde kendilerine şahit olduk. Gelin ve damadımızı tebrik ediyor, onlara iki cihanda saadet diliyorum. Allah her zaman onların ailesinde sevgi, hoşgörü ve muhabbeti daim kılsın” diyerek nikah defterini gelin hanıma sundu.

Nikah töreni gerçekleştirildikten sonra ailece hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın