TS Clup Mağazası Açıldı

Yazar: - 14 Temmuz 2013 Kategori: Haber
02

TS Clup Mağazası Yıldızlı’da düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışa Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık’ın yanı sıra Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İl Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, Trabzonsporlu Yönetici Engin Kara, TS Clup Başkanı Murat Türközü, TS Sportif Direktörü Ünal Karaman ile çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Vali Kızılcık, “Trabzonspor’umuzun markasının tüm dünyada gelişmesinde önemli bir yer teşkil eden TS Clup Mağazasının bir tanesini daha açmanın heyecanını yaşıyoruz. Futbol futbol olmanın ötesinde ekonomik bir endüstri haline geldi. Bu endüstride güçlü bir şekilde yer alabilmek için onun gereklerini en doğru şekilde yerine getirmemiz gerekiyor” dedi. Vali Kızılcık, “Kulübümüzün başarılarına başarı katabilmek için o endüstrinin reklamı olan renklerimizi dünyaya iyi sunarsak önemli gelirler elde etmiş oluruz. Dünyanın büyük kulüplerine baktığımızda futbolun çok popüler olmadığı yerlere bile ürünlerini sunmaktadırlar. Bu yüzden dünyadaki bazı kulüplerin fevkalade önemli gelirler elde ettiğini görüyoruz” diye konuştu.

Yeni yönetimin kulübün öz gelirlerini arttırmak için TS Clup’ın bir zincirini daha oluşturduğunu ifade eden Vali Kızılcık, “Dünyada bordo-mavi renklerin daha fazla görünüz olması kulübümüze katkı sağlayacaktır. Büyük kulüp olmanın yolu ve yordamı bu tür açılımların oluşturulmasından geçmektedir. Amerika’da bir vatandaşımız ‘Bize Her Yer Trabzon’ sloganıyla kulübünün renklerini işyerinde bulundurarak bunu sloganın ötesine taşımıştır. Kendisi şuan aramızdadır. Ona bir kere daha hoş geldiniz diyorum. Bu inanç, güven ve bağlılık bizde olduğu sürece bizim dünya kulübü olma davamız başarıya ulaşacaktır” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, belediye olarak her zaman Trabzonspor’un yanında olduklarını belirterek, “Geçmişte olduğu gibi yeni sezonda da tüm taraftarlarımızın desteğiyle Trabzonspor’umuz büyük başarılara imza atacaktır” dedi.

Konuşmaların ardından Vali Kızılcık ve beraberindekiler açılışı gerçekleştirdi. TS Clup Mağazasını gezen Vali Kızılcık ve Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, mağazadan forma satın alarak Amerika’dan Trabzon’a gelerek açılışa katılan TS taraftarı Hasan Koçhan’a hediye ettiler.

01

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın