“Amacımız Yemek Değil, Kaynaşmaktır”

Yazar: - 07 Ağustos 2013 Kategori: Haber
Soförler iftarda buluştu (1) (1)

Of Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programı, Sahil Günbatımı Tesislerinde gerçekleştirildi.

Yaklaşık yüz kişinin katılımı ile gerçekleştirilen iftar programına, MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu’da iştirak etti.

Of İlçesinde görev yapan şoförler ile bir arada bulunmak ve kaynaşmak için iftar programı düzenlediklerini ifade eden Of Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şahmeran Er, ‘Bizim amacımız aç karınları doyurmak değil, ilçemizin yükünü taşıyan şoförlerin bir nebze olsun moralini yükseltmek ve kendileriyle kaynaşmaktır’ dedi.

Gece gündüz halka hizmet için mücadele eden şoförlerin değerinin bilinmesi gerektiğini de söyleyen Şahmeran Er, ‘Taşımacılık sektörü halkın zaruri ihtiyaçlarından olduğu için, bu ihtiyaçları gidermeye çalışan değerli arkadaşlarımıza Of halkının sahip çıkmasını rica ediyorum. Bizler şoförlerimize sahip çıkarsak, Of halkına gelecek hizmet kalitesi sahip çıktığımız kadar artacaktır’ ifadelerini kullandı.

Haber/Foto: Fahri Hacıcaferoğlu

Soförler iftarda buluştu (7) Soförler iftarda buluştu (3) Soförler iftarda buluştu (14) (1) Soförler iftarda buluştu (6) (1) Soförler iftarda buluştu (2) (1) Soförler iftarda buluştu (13) Soförler iftarda buluştu (8) Soförler iftarda buluştu (18) (1) Soförler iftarda buluştu (2) Soförler iftarda buluştu (22) (1) Soförler iftarda buluştu (12) (1)

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın