Bakan Bayraktar ve Vali Öz’den Taziye Ziyareti

Yazar: - 27 Ağustos 2013 Kategori: Haber
DSC_8433

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve Trabzon Valisi Abdil Celil Öz vefat eden Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Mustafa Şılbır’ın ailesine taziye ziyaretine gittiler.

Bakan Erdoğan Bayraktar ve Vali Abdil Celil Öz’ün yanı sıra Ak Parti milletvekilleri Faruk Özak, Aydın Bıyıkoğlu, Safiye Seymenoğlu ve Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, eski Vali Recep Kızılcık’ın veda yemeğinde konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıkan ve fenalaşıp hayatını kaybeden Başkan Mustafa Şılbır’ın mezarını ziyaret ederek dua okudular.

Mustafa Şılbır’ın taziye ziyaretinin ardından Bakan Bayraktar ve beraberindekiler inceleme yapmak üzere şiddetli yağışa maruz kalması sonucu heyelan ve sel olan Yomra’ya hareket ettiler.

Bakan Erdoğan Bayraktar’a ilçedeki sel felaketine maruz kalan bölgeleri incelemek üzere; Vali Öz, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İlçe Kaymakamı Fatih Akkaya ve İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu eşlik etti.

Bakan Bayraktar ve Vali Öz, ilçede sele kapılıp hayatını kaybeden ailelerin acılarını paylaşıp baş sağlığı diledi. Taşdelen Köyü’nde sele kapılan Neriman Ateş’in bulunması için arama çalışmaları devam ediyor.

Haber : Melek Kayış

DSC_8459 DSC_8425 DSC_8488 DSC_8472

Yazar Hakkında

Melek Kayış, Kuzey Anadolu Gazetesi muhabiri

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın