Ak Parti İlçe Danışma Toplantısı

Yazar: - 31 Ağustos 2013 Kategori: Haber
IMG_2629

Ak Parti Of İlçe Danışma Meclisi Ağustos ayı toplantısı Of Belediye Toplantı salonunda yapıldı.Toplantıya  Ak Parti Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu, Of Belediye Başkan Vekili Rıfat Akyüz, Belde Belediye Başkanları adına Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral,  Of İlçe Başkan Yardımcıları Erhan Öztürk, Mustafa Ayaz, İsmail Hakkı Yılmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı İlyas Bayraktar, üyeler ve, İl Genel Meclis Üyesi Dursun Yüksel, İl Başkan Yardımcısı Erol Tosun Toplantıya katıldılar.

Toplantı bir dakikalık saygı duruşunun ardından, istiklal marşının okunması ile konuşmasını yapmak üzere AK Parti İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu kürsüye çıktı. Terzioğlu katılımcıları selamladıktan sonra: “Ağustos ayı danışma temsilcisi toplantısının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ramazan ayı içerisinde ilçe danışma toplantısı yapamadık. Ama her gün yapmış olduğumuz teşkilat toplantılarımız ilçe danışma temsilci toplantısı statüsünde idi.” Dedi. Son iki ay içerisindeki yapılmış olan değerlendirmelere değinen Terzioğlu: “Ramazan ayında ilçe teşkilatı olarak gerek eski yönetimindeki bazı arkadaşlarımız gerekse Belde Belediye Başkanlarımızın neredeyse tamamı Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İlçe Belediye Başkanımız, İl Genel Meclis Üyelerimizin tamamı ile beraber yönettiğimiz… Dört kol hale getirerek yaklaşık olarak 52 tane köyümüzün tamamını, 7 tane beldemizi ziyaret ettik. 1600 vatandaşımızla beraber imza programı yaparak, 3200 vatandaşımızla sohbet etme imkânı bulduk. Malumunuz bazı sıkıntılarımız var. Bu sıkıntılarımızı da Bakanımız Erdoğan Bayraktar sayesinde ve yardımlarıyla atlatacağız.” Diyen Başkan: “Ramazan ayından sonra Başbakanımız Trabzon’a ziyaretinde bize destek veren Muhtarlarımıza, Teşkilat mensubu arkadaşlarımıza ve Kadın Kolları- Gençlik Kolları Başkanımıza Yönetim Kuruluna teşekkür ederim. Of ilçesinde olması gereken durum budur. Birlik ve beraberlik içinde hareket etmektir.” Dedi.

Hakan Terzioğlu sandık yönetim kurulları hususunda konulara da değindi. Sandık yönetim kurulundaki çalışmaların, Başbakanın daha dik durması ve dünyadaki bütün Müslümanlara yardımcı olabilmesi için bu kuralların özellikle çalışmasını istediğini söyleyen Terzioğlu: “ önümüzdeki zamanlar da daha kapsamlı toplantılar yapacağız” diyerek asfaltlama, su ve köy yolları üzerinde yapılan çalışmalardan bahsetti. Köylerinde su olanların, olmayan köylere vermelerini rica ettiğini ve masrafları kendileri tarafından karşılanacağını dile getirdi. Başkan Hakan Terzioğlu: “Önümüzdeki ay içinde AK Parti ilçe danışma toplantısında toplanma üzere hepinizi selamlıyorum.” Dedi.

Hakan Terzioğlu’nun konuşmasının ardından konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıkan Belediye Başkan Vekili Rıfat Akyüz selamlarını sunduktan sonra: “Belediye Başkanımız Murat Saral işleri dolayısıyla İstanbul’da olduğundan aramıza katılamadı. Of ilçesi için ne kadar faaliyetler yaptığını görüyorsunuz. Ve onun adına sizlere ‘Selamün Aleyküm’ diyorum.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Belde Belediye Başkanları adına konuşmayı Cumapazarı Belde Belediye Başkanı Ahmet Saral yaptı. Suriye-Mısır’daki olaylara değinen, onlar için üzüldüğünü dile getiren Ahmet Saral: “Zalimlerin Allah belasını versin” dedi. İlçe ve köylerdeki  sıcaklık ve kuraklıktan dolayı su sorunlarına da değindi.

Hemen ardından konuşmasını yapan İl Genel Meclis Üyesi Dursun Yüksel: “her şey sandıkta belli olacak” diyerek siyasi konulara değindi. Yüksel: “Başbakanımız ve Bakan Erdoğan Bayraktar sayesinde ilçemizde asfaltlamalar devam ediyor. 2013 yılının başından bu yana ilimize 60 trilyon sağlandı ve bunun 5 trilyonundan ilçemiz fayda sağladı. İlçemizde çok büyük gelişmeler meydana geldi ve gelmeye de devam ediyor.” Dedi. “amaç büyük şehir olmadan eksiklerimiz tamamlamaktır.” diyerek sözlerine ekledi.

IMG_2630 IMG_2634 IMG_2635 IMG_2642 IMG_2647 IMG_2648 IMG_2649 IMG_2650 IMG_2664 IMG_2671 IMG_2674

Yazar Hakkında

Melek Kayış, Kuzey Anadolu Gazetesi muhabiri

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın