Başkan Saral öğrencilerin elini öptü

Yazar: - 17 Eylül 2013 Kategori: Haber
DSC_0052

İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında Of Belediyesini ziyaret eden öğrencileri ağırlayan Başkan Murat Saral, öğrencilerin elini öptü.

Hükümet Konağı önünde düzenlenen çelenk sunma törenine katılan Başkan Saral, törenin ardından kendisini ziyaret eden İsmail Yıldırım İlkokulu öğrencilerini ağırladı.

Okul Müdürü Rıza Ercihan ve Rehber öğretmenleri Ayşe Kalyon eşliğinde Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı ziyaret eden öğrencileri kapıda karşılayan Başkan Saral, öğrencilerin ellerini tek tek öperek kendilerine “Hoşgeldiniz” dedi.

Öğrencilerle ve Okul Müdürü Rıza Ercihan ile bir süre sohbet eden Başkan Saral, yeni eğitim ve öğretim sezonunun tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

Hepimiz heyecanlı bir gün yaşıyoruz

Of İsmail Yıldırım İlköğretim Okulu’nda düzenlenen İlköğretim Haftası kutlama törenine katılan Başkan Saral, burada yaptığı konuşmada öğrenciler gibi kendilerinin de heyecanlı bir sabaha uyandıklarını belirterek “Tüm ailelerimiz gibi bizler de bu sabah ayrı bir heyecan yaşadık. Yaz tatilini bitiren çocuklarımız çok özledikleri okullarına, öğretmenlerine ve arkadaşlarına kavuştular. Yeni eğitim ve öğretim sezonumuzun tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.  Tüm yavrularımıza üstün başarılar diliyorum. Her geçen gün eğitim çıtasını yükseltmeye devam eden Of’umuzun bu yıl da başarılı bir dönem geçirmesini arzu ediyorum. Bundan önceki dönemlerde olduğu gibi bu yıl da eğitim camiamız için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve velilerimize başarılı bir yıl diliyorum” ifadelerini kullandı.

Törende bir grup 4.sınıf öğrencisi birinci sınıfa yeni başlayan bir grup öğrenciye çiçek ve bayrak takdim ederek okula hoşgeldiniz dediler.

Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral, İlçe Emniyet Müdürü Taner Ulutaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şaban Şahin, Şube Müdürü Adem Gündüz, Okul Müdürleri, Öğrenciler, öğretmenler ve ailelerin katıldığı tören, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın