Of Kültür Derneği’nden Vali Öz’e Hoş Geldin Ziyareti

Yazar: - 17 Eylül 2013 Kategori: Haber
001 - Kopya

Vali Öz, ‘Of İlçemiz Dayanışma Duygusuyla Kamu Hizmetleri ve Diğer Yerel Hizmetlerden İstifade Etmeyi Başarmıştır. Derneğimiz de Of’a Önemli Katkılar Sunmaktadır’

 

Of Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aksoy, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarete Dernek Yöneticilerinden Ahmet Ömeroğlu, Mustafa Yılmaz Odabaş, Nurettin Tandoğan, Adnan Çakıroğlu ve Osman Kenan Aksoy da katıldı.

Of ilçesinin birlik ve beraberlik içersinde güzel bir dayanışma örneği sergilediğini ifade eden Vali Öz, “Of Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimiz aslında Of ilçemizin var olan yardımlaşma ve dayanışma duygusuyla bu güne kadar eğitimde, sağlıkta, diğer kamu hizmet alanlarında önemli yatırımlar ve destekler gerçekleştirmiş güçlü bir sivil toplum kuruluşumuzdur. Hem derneğin yapısına hem de yaptığı hizmetlere baktığımız zaman Of’un tamamını kapsayan ve bütün alanlarıyla hizmet yürüten çok güçlü bir yapısının olduğunu görüyoruz. Önümüzdeki süreçte de başta eğitim ve yurt yapımı olmak üzere pek çok alanda önemli, başarılı projeleri ve hazırlıkları var. Bundan sonraki süreçte de birlik ve beraberlik içersinde hem Of içersinde hem de dışarıdaki Oflulara yönelik önemli hizmetleri bekliyoruz” dedi.

Yönetim kurulu üyelerini tanıtan Of Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aksoy ise, derneğin faaliyetleri hakkında Vali Öz’ü bilgilendirdi.

002

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın