AK Parti Of İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Düzenlendi

Yazar: - 25 Ekim 2013 Kategori: Haber
IMG_3147

Ak Parti Of İlçe Ekim ayı Danışma Meclisi Toplantısı Belediye binasının toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıya İl Başkan Yardımcısı ve İl Teşkilat Başkanı Avukat Nevzat Çabuk, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Ak Parti  Of İlçe Belediye Başkan Aday Adaylarından Ömer Lütfü Saral,Salim Sarıalioğlu,Ahmet Saral,Şeref Öztel,Yılmaz Çan, Güngör Saral, Of İlçe Başkanı M. Hakan Terzioğlu, İl Genel Meclis Üyeleri, Kadın kolları Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu, Gençlik Kolları Başkanı İlyas Bayraktar ve partililer katıldı. Açılış konuşmasını yapan Ak Parti İlçe Başkanı M. Hakan Terzioğlu: “Aday adaylığı süreci bir Ekim’de başlamış olup, bir Kasım’da sona erecektir. Belediye Başkanı aday adayların tamamına yönetim kurulu ve basın arkadaşlarımızın karşısında şunu söylemek istiyorum. Burada belki 10, belki 8, belki de daha fazla aday adayımız olacaktır. Ama biliyoruz ki ilçemizde tek bir Belediye Başkanı Adayı kalacaktır. Burada biz teşkilat olarak gurur, kin, nefret yapmadan belirlenecek olan adayın etrafına sıkı sıkı sarılarak önceki dönemlerde de olduğu gibi ilçemizde almış olduğumuz oy oranını daha yukarı çıkaracağız ve başkanımızı daha yukarılara taşıyacağız. Bunu birlik ve beraberlik içinde yapacağız. Projemiz büyük bir proje, bakanımızın da desteğiyle birlikte Of’ta 36 derslik bir okul yapılacaktır. İçerisinde kapalı yüzme havuzu bulunacak. Bunun yanında çoğu ilçemizde doğal gaz yokken, biz Of’ta doğal gazı yaktık ve kullanıyoruz. Biz teşkilat ile birlikte Of için hiçbir parti ayırt etmeksizin bütün oyları istiyoruz. Adaylık süreci başladığında teşkilatımızla beraber çalınmadık kapı, öpülmedik el bırakmayacağız.” Dedi.

M. Hakan Terzioğlu’nun konuşmasının ardından Ak Parti Genel Merkezini hazırlamış olduğu Hedef 2023 slayt gösterisi sunumu yapıldı.

Müslüman Müslümanı Sevmezse Cennete Giremez

Konuşmasın projelerinden bahsederek başlayan Belediye Başkanı Murat Saral: “ Bu zamana kadar birçok projemizi tamamladık. Şimdiki bir amacımızda sahil dolgu alanındaki çalışmalarımızı tamamlamaktır. Bir diğer çalışmamızda sahil dolgu alanından kale mevkiine kadar olan alanı da doldurmaktır. Orada da 160 bin metre kare yer bulunmakta yaklaşık olarak toplamda 300 bin metre kare alanı Of’a kazandırmış olacağız. Malumunuz Of’ta sosyal aktivite bulunmamaktadır. İlçemizde fakültemiz var ve burada 300’e yakın öğrenci bulunmaktadır. Bu öğrencilerimiz Trabzon’a gidiyorlar. İnşallah önümüzdeki sene öğrencilerimizin sayısı 500-1000 bulacak ve onları Of’a kazandıracağız. Doğal gaz konusun da ilçemizde 750 abonemiz bulunmakta ve bunu yarısı doğal gazı kullanıyor. Enerji Bakanımız ve Çevre ve Şehircilik Bakanımızın da bir arada olduğunda ilçemizde doğal gaz için açılış töreni yapacağız.  150 kişilik hastaneyi ve 5 bin kişilik spor tesisini de Allah’ın izniyle Bakanlarımızın sayesinde Of İlçesine kazandıracağız. Malumunuz seçimler yaklaşıyor. Bizim amacımız Allah rızası için, Of için çalışmak. Partimiz için birlik ve beraberlikle çok iyi bir şekilde ilerleyeceğiz. Müslüman Müslümanın kardeşidir. Müslüman bir diğer kardeşini sevmedikçe gerçek iman etmiş sayılmaz. İman etmedikçe cennete giremeyiz. Bu ne haldir ki ben bir koltuk için kardeşimin arkasından gıybet ediyorum. Allah bizi birlik ve beraberlik içinde ilerlemeyi nasip etsin” diyerek konuşan Of Belediye Başkanı  Murat Saral’ın Belediye Başkanı aday adaylarına başarılar dilememesi dikkat çekti.

Selamlama konuşması yapan Kadın Kolları Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu: “yaklaşan seçimlerde Belediye Başkanı Aday adaylarına başarılar diliyorum. Biz bu sürece hazırız ve hizmet anlayışı şuuruyla bütün çabamızla çalışıp başarıya ulaşabileceğimize canı gönülden inanıyorum.” Diyerek konuşmayı Gençlik Kolları Başkanı İlyas Bayraktar’a bıraktı.

İlyas Bayraktar: “ Seçimlere çok kısa bir zaman kaldı ve biz bu zamanda adayımızın etrafında olacağız. Amacımız teşkilatça en iyisini başarmaktır. Bu seçim sürecinin herkese hayır getirmesini diliyorum.” Diyerek konuştu.

 

Yolumuza Devam Edeceğiz

İl Genel Meclis Üyesi Halim Kaya yapılan hizmetlerden bahsetti: “ 2013 yılında Bakanımızın gönderdiği ödeneklerle malzeme bakımı olarak şantiyemizin yapmış olduğu 6 ay içinde 57 kilometrelik bakım yapıldı. 400 kilometrelik greyderle bakım yapıldı. 30 kilometrelik asfalt yapıldı. Bu süreç içinde köylerimize 300 tane üst vermişiz ve bunları yerine koyduk. Yine Bakanımızın göndermiş olduğu 1.185 milyarla 26 köye proje yaptık. Ayrıca Pınaraltı köyümüzün atık su projesini gerçekleştirdik. İlçemize toplam olarak 11 trilyon 590 lira Of’a ve köylerimize ödenek aktarıldı. Bu yaklaşan seçimlerde gönül ister ki her aday başkan olsun, ama nedir ki bir adayımız olacak ve biz o adayın arkasında olacağız. Bütün aday adaylarımıza başarılar diliyorum. Yolumuza devam edeceğiz.” Dedi.

Trabzon’un En Başarılı Teşkilatı Of İlçesinin Teşkilatıdır

Aday adaylarına başarılar dileyerek konuşmasına başlayan İl Başkan Yardımcısı ve İl Teşkilat Başkanı avukat Nevzat Çabuk bu seçimin diğer seçimlerden daha önemli olduğunu vurgulayarak konuştu. Nevzat Çabuk: “ Bakıldığında Ergenekon ve Balyoz dediğimiz soruşmalar var. Bunlar nedir? Türkiye’nin bir temizlik operasyonudur. Bazı kişiler Türkiye’yi eski haline getirebilmek için gezi parkı olayları gibi olaylarla kaos oluşturmaya çalıştılar. Ama başaramadılar. Çünkü biz sağduyulu bir milletiz.” Diyerek seçim konusuna deyindi: “Trabzon’un en başarılı teşkilatı Of İlçesinin teşkilatıdır. Bu başarının sebebi de yapılan işin Allah rızası için yapılmasındandır. Önümüz de zor bir süreç var Allah yar ve yardımcımız olsun. Ama şunu unutmamalıyız ki bizim amacımız oy oranını artırmaktır.” Şeklinde konuştu.Ak Parti Ekim Ayı İlçe Danışman toplantısı İl Başkan Yardımcısı ve İl Teşkilat Başkanı Avukat Nevzat Çabuk’un konuşmasını sonlandırmasıyla Toplantı basına kapalı şekilde devam etti.

Haber: Melek Kayış

IMG_3157

IMG_3173IMG_3161 IMG_3177 IMG_3178 IMG_3179 IMG_3180 IMG_3182 IMG_3184 IMG_3186 IMG_3188 IMG_3194 IMG_3140 IMG_3142 IMG_3144 IMG_3146 IMG_3152 IMG_3157

Yazar Hakkında

Melek Kayış, Kuzey Anadolu Gazetesi muhabiri

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın