Tayini Çıkan Müdürlere Veda Yemeği

Yazar: - 13 Ocak 2014 Kategori: Haber
0011

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, tayinleri çıkan İl Emniyet Müdürü Ertan Yavaş ve Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç için düzenlenen veda yemeğine katıldı.

Akçaabat’ta bir restorantta düzenlenen yemeğe Vali Öz’ün yanı sıra Garnizon Komutanı Tuğgeneral Asım Kocaoğlu, Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Recep Yılmaz Korkmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Adem Kul, Vali yardımcıları, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Turgay Aras, Baro Başkanı Mehmet Şentürk, görevine yeni başlayan İl Emniyet Müdürü Murat Köksal, ilçe kaymakamları ve il müdürleri katıldı.

Her ayrılığın yeni bir başlangıca vesile olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Vali Öz, “Bu durum kamu görevlisi olmanın bir gereğidir. Bu ayrılıklar olmasa yeni başlangıçlar dostluklar oluşmaz. Bu bizim için bir farklılık ve zenginliktir” dedi.

Tayini çıkan müdürlere yeni görevlerinde başarılar dileyen Vali, “İlin asayişi açısından güzel bir dönem geçti. Eğitim açısından da ilin eğitim altyapısının güçlendirilmesi, yatırım ve eğitim hizmetlerinin planlanması, uygulanması açısından il müdürlerimizle güzel çalışmalarımız oldu. Bu hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceğiz. Güzel uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. Hizmetlerinden dolayı tayini çıkan hem emniyet müdürümüze hem de milli eğitim müdürümüze teşekkür ediyorum. Yolları ve bahtları açık olsun, yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Gecede Vali Öz, Tugay Komutanı Kocaoğlu ve Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu tarafından Emniyet Müdürü Yavaş ve Milli Eğitim Müdürü Kırbaç’a hizmetlerinden dolayı çeşitli hediyeler verildi.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın