RİZE’DE BAŞARIYA GİDEN YOLDA SPOR PANELİ

Yazar: - 13 Mart 2014 Kategori: Haber
panel

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Rize Gençlik ve Spor Kulübü ile Rize Yeşilay Cemiyeti tarafından ortaklaşa düzenlenen “Başarıya Giden Yolda Spor” konulu panel ve panelin temasını oluşturacak porte olarak seçilen Türkiye Cumhuriyeti Başbakan’ı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sporcu Yıllarını da konu alan fotoğraf sergisi açılacak.

Rize Gençlik ve Spor Kulübü ile Yeşilay Cemiyeti tarafından Türkiye’de gençlik yıllarını eğitim öğretimin yanında sporla geçiren nesillerin gelecekte başka alanlarda yakaladığı başarıları konu alan “Başarıya Giden Yolda Spor” konulu panel düzenlenecek. Panelin temasını oluşturacak porte olarak seçilen Türkiye Cumhuriyeti Başbakan’ı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sporcu Yıllarını da konu alan “Başbakan Erdoğan Rize’de” konulu fotoğraf sergisi açılışı yapılacak.

PANELDE İKİ KONUŞMACI

Rize’de 14 Mart Cuma günü saat 14:00’da İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde yapılacak panele konuşmacı olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın aynı dönemde futbol oynadığı arkadaşı İstanbul Büyük Şehir Belediye spor eski Genel Sekreteri Kamil Dizar ile Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özbay Güven katılacak.

BAŞBAKAN’IN FUTBOLCULUK YAŞAMI ELE ALINACAK

Gençliğinde sporcu kişiliği öne çıkan Türkiye Cumhuriyeti Başbakan’ı  Recep Tayyip Erdoğan’ın sporculuk yıllarının konu edileceği panelde bu alanda yaptığı araştırmaları kitap haline dönüştüren Araştırmacı-Yazar Fatih Sultan Kar’ın Başbakan Recep Erdoğan’ın sporculuk yaşamına dair derlediği fotoğraflar eşliğinde sunum yapılacak. Panelin ardından Başbakan Erdoğan’ın Rize gezilerinden derlenen fotoğraflarında yer aldığı sergi açılacak. Haber: Bayram Ali Kavalcı

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın