VAKIFBANK’TAN OFTSO ÜYELERİNE DÜŞÜK FAİZ VE UYGUN ÖDEME KOŞULLARIYLA KREDİ İMKANI

Yazar: - 06 Mayıs 2014 Kategori: Haber
tic.2

Of Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine uygun ödeme şartları ve düşük faiz oranlarıyla kredi kullandırılmasını içeren protokol, OFTSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Saral ile Vakıfbank Karadeniz Bölge Müdürü Bilal Korkmaz tarafından imzalandı.

Yönetim Kurulu Başkanı Erdal SARAL İmza töreni öncesinde, protokolün Of Ticaret ve Sanayi Odası na kayıtlı üyelerin Vakıfbank’tan düşük faiz ve uygun ödeme şartlarıyla kredi kullandırılmasını içerdiğini , protokolün oda üyelerine uygun koşullarda kredi olanağı sağladığını söyledi

Amacımız üyelerimizin ekonomik anlamda sıkıntılı geçen kış aylarından sonra piyasalarda rekabet edebilme güçlerini artırmak ve protokolün sunduğu avantajların rekabet ortamında üyelere fayda sağlamasıdır” diyen Başkan Saral , şöyle konuştu:

Üyelerimiz bu protokol kapsamında piyasa şartlarına göre daha uygun şartlarda kredi kullanma imkanına sahip olacaklardır. . Üyelerimizin 2014 yazına daha moralli girmeleri için bu iyi bir fırsat olacaktır.”

Vakıfbank Karadeniz Bölge Müdürü Bilal Korkmaz; “Büyümemizin temelini KOBİ nitelikli firmalar oluşturmaktadır.”

Of’un Türkiye’çayının %15 inin üretildiği önemli bir ticaret merkezi olduğunu dile getiren Vakıfbank Kareniz Bölge Müdürü Bilal Korkmaz “Kültür ve ticaret hayatında çok etkili bir şehir olan Trabzon da 50 yıldır varız , Trabzonun en büyük ilçelerinden olan Ofta ise ilk yılımızı doldurmak üzereyiz.Vakıfbank olarak üyelerinizle birlikte İş hacmimizi genişleterek ve büyüterek varlığımızı sürdürmek istiyoruz” dedi.

Karadeniz Bölge Müdürü Korkmaz , “Bu protokolün buradaki ticari hayatın gelişmesine katkı sunmasını , hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

tic.

Konuşmaların ardından OF TSO Üyelerinin Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı ’ndan uygun ödeme imkanları ve düşük faiz oranlarıyla kredi kullanmasını içeren protokol OF TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Saral ile Vakıfbank Karadeniz Bölge Müdürü Bilal Korkmaz ve Şube Müdürü Osman Demir tarafından imzalandı.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın