Of ta Hırsızlık Olaylarında Patlama

Yazar: - 09 Mayıs 2014 Kategori: Haber
1-terminal-camii-sadaka-kutusu

Of ilçesinde son 1 ay  içerisinde aralarında Trabzonspor un Eski futbolcularından Mehmet Yılmaz , FB nin Eski futbolcularından ,Ofspor Eski Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz ın evlerinin de bulunduğu 21 eve giren hırsızlar maddi değeri 200 bin lirayı aşan çeşitli eşyalar çaldılar.

Of ilçe merkezi ve kırsal alanında artan hırsızlık olayları vatandaşların tepkisine yol açıyor.

Of ilçesinde son 1 ay gün içerisinde aralarında Trabzonspor un Eski futbolcularından Mehmet Yılmaz , FB nin Eski futbolcularından ,Ofspor Eski Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz ın evlerinin de bulunduğu 21 eve giren hırsızlar maddi değeri 100 bin lirayı aşan çeşitli eşyalar çaldılar.

KABAN MAHALLESİNDE 9 EVE GİRDİLER

Of ilçe merkezine 2 km uzaklıktaki Kaban Mahallesinde 9 ev bir süre önce soyuldu. Evi soyulan mahalle sakinlerinden Mehmet Akyüz :”  İlçemizde bu tür olayları duyuyorduk. Buna göre de önlemimizi alıyorduk. Mahallemizde İmdat , Yücel , Yüksel Akyüz , Selahattin Akyüzlü , Mehmet Özdemir , Muhammet , Burhan ve Şeref Küçükakyüz ve benim eve hırsız ya da hırsızlar tarafından girilerek çeşitli eşyalarımız çalıntı. 19.00-21.00 saatleri arasında olayın yaşandığını düşünüyoruz” dedi.

İlçenin kırsal alanında yıllardan beri ıssız evlere girildiğini de söyleyen Mehmet Akyüz , hırsızların yakalanamamasının kendilerini üzdüğünü de sözlerine ekledi.

YUKARI KIŞLACIK MAHALLESİNDE 7 EV

Kaban mahallesindeki 9 eve giren hırsızlar birkaç gün sonra da bitişik mahalle Yukarı Kışlacık ta ortaya çıktılar. Eşref Abdik  ve Kılıç ailesine ait 2 evden çeşitli eşyalar çaldılar. Aynı mahallede Seyhan Ailesine ait 5 ev de daha önce soyulmuştu.

ÜNLÜ FUTBOLCULAR ERDOĞAN VE MEHMET YILMAZ IN DA EVLERİNE GİRİLDİ

Yukarı Kışlacık mahallesindeki hırsızlıkların ardından bu mahalle yakınlarındaki Yemişalan da ortaya çıkan hırsızlar Trabzonspor un eski futbolcularından Mehmet Yılmaz , FB nin eski futbolcusu ve Ofspor eski teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz ın evleriyle birlikte ,Abdurrahman Gündoğdu ve Yusuf Gündoğdu ya ait evlere de pencereden girerek ,kapılardan çıktılar.

Hızsızlık mağduru Gündoğdu kardeşler Yusuf ve Abdurrahman , evlerinden fındık ve çeşitli eşyaların çalındığını hırsızların bir an önce yakalanmasını istediler.

Haber/Foto:   Halil Bayram

4-Mehmet-MustafaKemal-akyuz5-Yusuf-Gundogdu

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın