En mutlu Gününde Hayatını Kaybetti

Yazar: - 03 Eylül 2014 Kategori: Haber
serkan ihtiyar

Of ilçesinde esnaflık yapan Yüksel İhtiyar’ın oğlu Serkan İhtiyar (26) düğün töreninde henüz bilinemeyen bir sebepten dolayı silah patladı. Edinilen bilgilere göre Of Günbatımı tesislerinde akşam saatlerinde gerçekleşen düğün töreninde damat adayı Serkan İhtiyar henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı kimliği belirsiz bir kişi tarafından vuruldu. Damat ve davetliler düğünde halay çekerken kısa mesafeden 4 merminin isabet ettiği damat adayı Serkan İhtiyar olay yerine çağırılan ambulans ile Of Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ağır yaralanan damat adayı, Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine sevk edildi.

AMBULANSTA KALBİ DURDU: Ambulansla Trabzon’a sevkedilmek istenen Serkan’ı kalbi tekrar durunca Of Devlet Hastanesinde yapılan kalp masajı ile kalbi yeniden çalıştırıldı. Yaklaşık 1 saat boyunca Of Devlet Hastanesinde müdahale yapılan Serkan İhtiyar 23:00 sıralarında KTÜ Tıp Fakültesine sevk edildi. Serkan İhtiyar burada yapılan tüm müdahalelere rağmen sabaha karşı 03:00 sularında hayatını kaybetti.

JANDARMA GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDI: Görgü tanıklarının ifadesine göre olayı gerçekleştiren şahsın damat Serkan İhtiyar’ın yakını olduğu ve düğünde soğukkanlı bir şekilde beklediği ve daha sonra olayı gerçekleştirdiği belirtildi. Öte yandan Of Devlet Hastanesi çevresinde güvenlik önlemi alan Of İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı bir ekip de hazır bulundu.Görgü tanıklarına göre kimliği belirlenemeyen silahlı kişi, damat adayı Serkan İhtiyara ateş açtıktan  sonra sağa sola ateş etmeye başladı.  Çıkan mermilerden düğün salonunda bulunanlardan  üç kişide çeşitli yerlerinden hafif şekilde yaralanarak hastaneye kaldırıldılar. En mutlu günlerinde büyük bir yıkım yaşayan gelin ve damadın yakınları da büyük şok yaşadı. Saldırganın olay yerinden kaçtığı belirtilirken olayla ilgili Of İlçe Emniyeti geniş çaplı soruşturma başlatarak zanlının yakalanması için çalışmalarına hız verdi.

en mutlu gününde hayatını kaybetti resmi

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın