Darısı Of’a!

Yazar: - 03 Aralık 2014 Kategori: Haber
darısı ofa

Araklı Belediyesince tahsis edilen arsa üzerinde inşa edilerek yapımı tamamlanan ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Trabzon mitinginde toplu açılışını yaptığı 17 tesisten biri olan Araklı Sosyal Güvenlik Merkezine, Of Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Ahmet Alyunsoy çalışanları ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette,  misafirlere yeni hizmet binasını gezdiren Araklı  Merkez Müdürü Mustafa Köse, Of SGM Müdürü ve çalışanlarını ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni binada artan hizmet kalitesi ile hem çalışanların hem de kurumdan hizmet alanların daha mutlu olduğunu , geçmişte görev yaptığı  ve  yoğun işlem hacmine sahip Of ilçesinde de böyle bir binanın yapılmasını arzuladıklarını söyledi.

Of SGM Müdürü Ahmet Altunsoyise kendilerine gösterilen ilgiye teşekkür ederek, 850 m2 arsa üzerinde kurulu binada arşiv, kazan dairesi, sığınak, bay-bayan mescid, mutfak, bekleme salonları ile,   işlemlerin yapıldığı servisleri gezdik. Çok etkileyici, güzel planlanlanmış ve  iyi işçilik örneği sergilenmiş. Çalışanlara, Araklı-Sürmene-Arsin ve Köprübaşı halkına hayırlı olsun. Of ilçemizde de kendine yakışır bir hizmet binası inşası  için arsa teminine yönelik çalışmalarımız devam ediyor.Bu konuda başta il Müdürümüz Musa Bulut olmak üzere kurum yöneticilerimizin sonsuz desteği var. İlçemizde de bu konu, Sayın kaymakamımız Eren Arslan ve Sayın Belediye başkanımız Salim Salih Sarıalioğlu ile  diğer yöneticilerimizin  öncelikli gündemleri arasındadır. Yakın zamanda netice alacağımızı ümit ediyoruz dedi.Ziyarette  Of SGM çalışanlarından Cevat Çalık, Hakan Ayçiçek, Hikmet Apar, Havva Albayrak, Elif Sofuoğlu Şişman, Yusuf Alaca ve Samet Yüksel de hazır bulundu.

 

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın