BERKANT SARAL FARKLI KAZANDI

Yazar: - 25 Şubat 2019 Kategori: Haber
manşet1

Of Ziraat Odasının 27 Olağan Kongresi ile yapılan Başkanlık seçiminin galibi  Berkant Saral oldu

BERKANT SARAL FARKLI KAZANDI

Of Ziraat Odası’nda yapılan ve mevcut başkan Mehmet Yüksel’in aday olmadığı 27. Olağan Genel Kurulda Berkant Saral başkan seçildi.Of Ziraat Odası’nın 27.Olağan Genel Kurulunda Berkant Saral başkanlığa seçildi.70 delegenin bulunduğu ve 64 delegenin oy kullandığı genel kurulda Berkant Saral 53 oy alırken diğer başkan adayı Yunus Hacıahmetoğlu ise 10 oy aldı. Bir oy ise geçersiz sayıldı.

 

23 YILLIK BAŞKANLIK SONA ERDİ

 

1963 yılında kurulan Of Ziraat Odası’nda 1984 yılında Genel Sekreter olarak çalışmaya başlayan Mehmet Yüksel, 1996 yılında başkanlığa seçilmişti. 23 yılı başkan olarak toplam 35 yıl görev yaptığı Of Ziraat Odası’na veda eden Yüksel, başkanlığı döneminde güzel hizmetlerde bulundu.

 

ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Of’a ve Ziraat Odası’na güzel hizmetler vermek istediklerini belirten Başkan Saral, “Teveccüh göstererek bizleri başkanlığa seçen çok kıymetli delegelerimize teşekkür ediyorum. İnşallah Of Ziraat  Odamızı, yasaların verdiği yetkiler çerçevesinde  adaletli, dürüst, hukuka saygılı, şeffaf bir idare ile yöneterek çiftçilerimizin sesi olmayı hedefliyoruz. Ülkemize, milletimize, Oflu çiftçilerimize ve teşkilatımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Yazar Hakkında

Facebook ile yorum bırakın

Yorum Bırakın